........attendi qualche secondo.

#adessonews solo agevolazioni personali e aziendali.

per le ricerche su Google, inserisci prima delle parole di ricerca:

#adessonews

Siamo operativi in tutta Italia

 

W galeriach tłumy. Prognozy się nie sprawdziły #adessonewsitalia

Jak podaje Polska Rada Centrów Handlowych, w największych galeriach ruch w sierpniu wzrósł aż o 26 proc. względem tego samego miesiąca 2019 r.

Wzrosty już nie są tak imponujące, jeśli chodzi o mniejsze galerie. W tych najmniejszych wzrost obrotów wyniósł 12 proc.

– Liczymy, że podobne wyniki utrzymają się także w nadchodzących miesiącach, które są kluczowe dla handlu. Z uwagą obserwujemy wciąż rosnącą inflację i w konsekwencji wzrastające koszty utrzymania, na które dodatkowo wpływają jeszcze ponadnormatywne koszty energii. Z pewnością są to czynniki, które mogą wpływać na postawy konsumentów – mówi dyrektor zarządzający PRCH Krzysztof Poznański.

Klienci wrócili do galerii

Rosnące obroty można częściowo tłumaczyć wysoką inflacją. Jednak z danych wynika też, że – wbrew wielu prognozom – Polacy jednak wrócili do galerii po czasach lockdownów.

Czytaj także w BUSINESS INSIDER

PRCH podaje bowiem, że liczba odwiedzających centra handlowe w sierpniu 2022 r., mierzona liczbą klientów na 1 m kw. powierzchni najmu, była o 0,7 proc. wyższa niż w sierpniu 2019 r.

Zobacz także: Drożyzna w sklepach nie odpuszcza. Eksperci: w połowie przyszłego roku Polaków czeka prawdziwy szok cenowy

Clicca qui per collegarti al sito e articolo dell’autore

“https://businessinsider.com.pl/gospodarka/sa-tam-wieksze-tlumy-niz-przed-pandemia-prognozy-sie-nie-sprawdzily/qk0ekjs”

Pubblichiamo solo i migliori articoli della rete. Clicca qui per visitare il sito di provenienza. SITE: the best of the best ⭐⭐⭐⭐⭐

Clicca qui per collegarti al sito e articolo dell’autore

La rete Adessonews è un aggregatore di news e replica gli articoli senza fini di lucro ma con finalità di critica, discussione od insegnamento, come previsto dall’art. 70 legge sul diritto d’autore e art. 41 della costituzione Italiana. Al termine di ciascun articolo è indicata la provenienza dell’articolo. Per richiedere la rimozione dell’articolo clicca qui

#adessonews

#adessonews

#adessonews

 

Richiedi info
1
Richiedi informazioni
Ciao Posso aiutarti?
Per qualsiasi informazione:
Inserisci il tuo nominativo e una descrizione sintetica dell'agevolazione o finanziamento richiesto.
Riceverai in tempi celeri una risposta.